Firma Adı Ltd Şti
HABER
Parke Montaj

Bu sektörde geniş ürün yelpazesi ve ekibiyle birlikte güvenilir, saygın şirketler arasındaki liderliğini korumaktadır. Şirketimizin öz güven kalite ve müşteri memnuniyetini ana prensip olarak benimsemiş olup konudaki karalılığını devam ettirmektedir.

Parke Montaj geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır. Türkiye'nin ve Dünya 'nın tanınmış markalarının temsilciliğini yapan firmamız toptan perakende ve proje bazında ürün satışının yanı sıra uygulama ve montaj hizmeti vermektedir.

Parke Montaj dekoratif duvar kağıtları ve zemin kaplamalarıyla ilgili tüm parke işlerinizde çözüm üretir. İthalatını yaptığımız en üst düzey kalitedeki ürünlerimizi uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Satışını yaptığımız tüm ürünlerin uygulaması firmamız ekiplerince garanti kapsamı altında yapılmaktadır.

Parke Montaj tecrübesi ve profesyonel ekibiyle daima en iyiyi sunmaktadır. İş ahlakı ve dürüstlüğüyle her geçen gün artan referansları ile firmamız, yoluna büyüyerek devam etmektedir. Parke Montaj müşterilerine vermiş olduğu hizmetten onur ve mutluluk duyar. İşinizin kaliteli, sorunsuz ve zamanında yapılması sizin içinde önemliyse bizi arayın.

Parke Montaj; dayanıklıdır, yaşam kalitenizi yükseltir, hijyeniktir, çevre dostudur. Ev kimyasallarına, basınca, çizilem ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir, sağlıklı, estetik ve hijyenik yapısıyla Parkelam Laminat Parke, kaliteyi ve şıklığı kusursuz tasarımında birleştirmektedir. Parke Montaj olarak en kaliteli ürünleri en ucuz fiyata müşteriye ulaştırmak asıl hedefimizdir.

Gelişen dünya teknolojisinde yer döşemeleri, dünya pazarında önemli bir yer tutmakta olup buna paralel olarak Türkiye pazarında yer döşemeleri hızla payını artırmaktadır. Bu pazar payında gerek hacim, gerekse kalite ve seçenek çeşitliliği ile sizlere hizmet vermekteyiz.


SAYFAYI YAZDIR

Yazdırma Tarihi : Haber ID : 4
Haber Adresi : http://www.parkemontaj.com/habergoster.php?haber_id=4
Site Adresi : http://www.parkemontaj.com