0537 395 08 43
 

 
   Web sitemize hosgeldiniz
Kaindl Parke
Menu
p Ana Sayfa
p İletişim
p Hakkımızda
p Resimler
p CLASSEN Laminant Parke
p STEPCLİCK Laminant Parke Toros Çam
p SUNFLOOR Laminant Parke
p Kronotex Parke
p Kronopol Parke
p Kronoswiss Parke
p Vario Parke
p Moonloc Parke
p Kaindl Parke
p Egger Parke
p Çamsan Parke
p Floorpan Parke
p MASİF PARKELER
p LAMİNE PARKE
p adana parke ustası
p istanbul parkeci ustası
p Mersin Parkeci Ustası

Tarih

Site Sayaci
Ziyaretçi Sayısı
Toplam : 96924
Online : 1

Anket
Web sitemizi nasıl buldunuz?
Mükemmel
Çok güzel
İdare eder
Daha güzel olabilirdi
Sonuçlar
1 adet Diğer anketler

Vidyolar
Parke Nasıl Döşenir?
Parke Nasıl Döşen
Diğer vidyolar

Kaindl Parke

Kaindl One ürünün en büyük özelliği Tımberland / Terre yüzey olmasıdır. Piyasadaki tüm Laminat parkelere nazaran KAINDL ONE plaka üzerindeki desene göre kabartma yüzey olmasıdır. üzerindeki kabartma yüzey desene göre hareket etmektedir. Dolayısıyla döşendikten sonra tam bir ahşap dokusunu yaşatmaktadır. Diğer Laminat parkelere göre ikinci büyük özelliği ise plakaların birleşim yerleri kesinlikle bir başlar ve bir biter . sonsuz desen devamlılığı vardır.böylelikle ek yerlerindeki renk bozukluklarına sebep olmaz ve görüntü kirliliği yaratmaz ayrıca bu özelliklerinden dolayı birleşim yerleri en az şekilde kendini belli eder...
Bu yılın trendi KAINDL parke, Tutkalsız montaj imkanı,benzersiz desen ve doku seçenekleri,farklı kullanım alanları için 31 sınıf AC3 ve 32 sınıf AC4 Antibakteriyel Antistatik özelliğe sahip ürünleriyle Laminat parkeye bakışınızı tamamen değiştirecek.
Kaindl laminat parke üretiminde dünyanın önde gelen firması olma özelliğiyle,doğaya gösterdiği özen ve üretim teknolojisine getirdiği yeniliklerle her zaman trend belirleyici olmuş, parke sektörünün standartlarını değiştirmiştir. 100 yılı aşkın geçmişi, bir adım önde olmanın sorumluluğuyla geliştirilmiş ‘ilk’lerle doludur. Yaşam, çalışma ya da eğlence alanı… Kaindl ürün dizisinde her zemin için doğal, dekoratif ve dayanıklı pek çok seçenek bulmak mümkündür.

Web sitemize hosgeldiniz
Facede paylas Twitterda paylas Googleda paylas Bu site BenimOkey Php Sistemleri İle Güçlendirilmiştir
';
Bu site Radyoimza.Com özel yönetim sistemi ile güçlendirilmiştir. Versiyon 3.86.Ferit Yengin Copyright © 2016 her hakkı saklıdır.
| Gizlilik Politikasi | | Hizmet Sartlari | | Yonetim Girişi |
Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte izlenir