0537 395 08 43
 

 
   Web sitemize hosgeldiniz
Floorpan Parke
Menu
p Ana Sayfa
p İletişim
p Hakkımızda
p Resimler
p CLASSEN Laminant Parke
p STEPCLİCK Laminant Parke Toros Çam
p SUNFLOOR Laminant Parke
p Kronotex Parke
p Kronopol Parke
p Kronoswiss Parke
p Vario Parke
p Moonloc Parke
p Kaindl Parke
p Egger Parke
p Çamsan Parke
p Floorpan Parke
p MASİF PARKELER
p LAMİNE PARKE
p adana parke ustası
p istanbul parkeci ustası
p Mersin Parkeci Ustası

Tarih

Site Sayaci
Ziyaretçi Sayısı
Toplam : 96917
Online : 1

Anket
Web sitemizi nasıl buldunuz?
Mükemmel
Çok güzel
İdare eder
Daha güzel olabilirdi
Sonuçlar
1 adet Diğer anketler

Vidyolar
Parke Nasıl Döşenir?
Parke Nasıl Döşen
Diğer vidyolar

Floorpan Parke

floorpan parke, tümüyle bir yer döşeme sistemi olarak Avrupa standartlarında AC3 ve AC4 seçenekleriyle Kastamonu entegre ağaç sanayi Gebze tesislerinde üretilir. Ankara Floorpan Parke 8 mm. kalınlığında, 1285 mm. x 195 mm. ebadında, yapısında E1(kanserojen madde içermez) standardına uygun yüksek yoğunlukta lif levha (HDF), giydirilmiş koruma tabakası ile birlikte basınçlı laminat dekor katmanı, tutkalsız montaj için özel çıkıntı-oyuk sistemi içermektedir.
1. Overlay: Üstün nitelikli, aşınmaya ve darbelere dayanıklı yüzey koruyucu katmandır.
2. Dekor Kağıdı: canlı görünümü etkileyici, gözenekleri doğal görünümlüdür.
3. HDF : Kanserojen madde içermeyen yüksek basınca karşı dirençli taşıyıcı levha.
4. Balans Kağıdı: Nemi ve çarpılmayı önleyici balans kağıdı
floorpan parke orta yoğunlukta lif levha (MDF) veya yüksek yoğunlukta lif levhanın (HDF) iki yüzünün kaplanmasıyla oluşan ve üretiminde dekor kağıdı, üst kaplama, balans kağıdı gibi malzemelerin kullanıldığı genellikle kapalı alanlarda ofis ve konutlarda yer döşemesinde kullanılan, masif parke ve lamine parke gibi daha üst ürün grubuna alternatif ürünlerdir. floorpan parke masif parkeler gibi sistire cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz.
Floorpan Parke kolay uygulanabilir olması, doğal, dekoratif ve sıcak görünümü, yeterli fiziksel mekaniksel özelliklere sahip olması, hijyenik yapısı, uygun fiyatı, kolay temizlenebilir olması, çevre ile ilgili olumlu özellikleri, bol bulunabilir olması gibi nedenlerle, önce Avrupa ve A.B.D , takip eden yıllarda da ülkemizde yaygın kullanımı kabul görmüş ve yer döşemeleri pazarından etkin bir Pazar payı almayı başarmıştır. 
Kastamonu Entegre A.Ş. nin üretmiş olduğu ürünler arasında laminat parke çok önemli bir konuma sahiptir. 1999 yılında ilk laminat parke üretimine başlamış ve bugün 26 milyon m² üretim kapasitesine ulaşmıştır. İki ayrı tesiste ( Gebze ve Kastamonu Organize Sanayi ) yeni ve son teknoloji ürünü makinelerde üretim yapılmaktadır. Her ürün üretim aşamasında 60 ayrı testten geçirilerek parke haline gelmektedir. Bu nedenle Türkiye'de en çok tercih edilen laminat parke konumundadır. 
Ankara floorpan parke komple bir yer döşeme sistemi olarak dünya standartlarında AC3 ve AC4 olarak 7 mm ( FLOORPAN SILVER ) ve 8 mm. kalınlığında, 1295 mm. x 191 mm. ebadında, zengin renk ve desen çeşidi ile Gebze tesislerinde üretilir. Gebze laminat parke hattımız, dünya lideri HOMAG firması tarafından kurulmuş ve en son teknoloji ile donatılmıştır. 
Floorpan parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliğiyle Ankara Floorpan parke çevre dostu bir üründür.

Web sitemize hosgeldiniz
Facede paylas Twitterda paylas Googleda paylas Bu site BenimOkey Php Sistemleri İle Güçlendirilmiştir
';
Bu site Radyoimza.Com özel yönetim sistemi ile güçlendirilmiştir. Versiyon 3.86.Ferit Yengin Copyright © 2016 her hakkı saklıdır.
| Gizlilik Politikasi | | Hizmet Sartlari | | Yonetim Girişi |
Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte izlenir