0537 395 08 43
 

 
   Web sitemize hosgeldiniz
Kronotex Parke
Menu
p Ana Sayfa
p İletişim
p Hakkımızda
p Resimler
p CLASSEN Laminant Parke
p STEPCLİCK Laminant Parke Toros Çam
p SUNFLOOR Laminant Parke
p Kronotex Parke
p Kronopol Parke
p Kronoswiss Parke
p Vario Parke
p Moonloc Parke
p Kaindl Parke
p Egger Parke
p Çamsan Parke
p Floorpan Parke
p MASİF PARKELER
p LAMİNE PARKE
p adana parke ustası
p istanbul parkeci ustası
p Mersin Parkeci Ustası

Tarih

Site Sayaci
Ziyaretçi Sayısı
Toplam : 96916
Online : 1

Anket
Web sitemizi nasıl buldunuz?
Mükemmel
Çok güzel
İdare eder
Daha güzel olabilirdi
Sonuçlar
1 adet Diğer anketler

Vidyolar
Parke Nasıl Döşenir?
Parke Nasıl Döşen
Diğer vidyolar

Kronotex Parke

Kronotex Laminat Parke farklı renk ve desenleri ile dünya çapında kullanım görmektedir.Kusursuz 'Clic2Clic' sistemi hızlı ve kolay montaj imkanı sağlar. Aşınmalara dayanıklı Timberland yüzey ve 8mm kalınlığı ile iş yerlerinde orta ölçekli yoğunluklarda, konutlarda ise çok yoğun trafiklerde bile binlerce defa güvenirliğini ispatlamıştır.
Kronotex laminat parkeleri KRONO grubunun laminat parke markasıdır.Krono grubu birçok ülkede fabrikaları bulunan laminat parke sektöründe öncü olan İsviçre'li bir laminat parke firmasıdır. Kronotex laminat parke katmanlarını şu şekilde sıralayabiliriz.
-Overlay üst yüzey katmanı darbeye dayanıklı üst tabaka koruyucu bir kaplama sağlar.Bu katman çizilme,aşınma ve yıpranmalara karşı önemli derecede koruma sağlar.
-Dekor kağıdı kısmında laminat parkenin desenini oluşturan baskılı katmandır.Bu katman yüksek kalitede,çeşitli renk ve desen tasarımları ile oluşmaktadır.
-HDF katmanı yüksek yoğunluklu lif levhadan oluşan tabakadır.Bu tabaka ise dış etkenlere ve oluşan basınçlara karşı koruma sağlar ve laminat parkenin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
-Alt dengeleme tabakası üstten gelen basıncı zemine eşit olarak yaymayı sağlayan tabakadır.
Kronotex laminat parkeler özenle ve yüksek teknoloji ile tasarlanan bu tabakalar sayesinde dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ve çok uzun ömürlü olabilmektedir. Üst yüzey laminat parkenin kolayca silinip temizlenmesini sağlar ve kimyasal temizlik malzemelerinden etkilenmez.
Kronotex laminat parkenin göze en çok çarpan özelliği ise Clic2Clic kilitlenme sistemidir.Bu sistem sayesinde laminat parkelerin montajı yapıştırıcı kullanılmadan hızlı ve kolayca yapılabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklı Timberland üst yüzeyi sayesinde çizilme ve yıpranmalara karşı da oldukça dayanıklı hale gelmektedir.
Kronotex amazone laminat parke çeşitleri dar ve uzun bir şekilde gelen parke kısımları ile çok zarif ve özel bir görünüm sunmaktadır. Amazone modeli 13 renk ve desen ile tüketicelerin taleplerine cevap verebilecek bir kronotex çeşitidir.
Kronotex basic laminat parke modelini yaşam alanlarınızda hatta az ve orta yoğunluktaki iş yerlerinde bile kullanabilirsiniz.Diğer kronotex laminat parke çeşitleri gibi kronotex basic modeli de clic2clic kilit sistemine sahiptir.
Kronotex dynamic laminat parkeyi istediğiniz her mekanda kullanabilirsiniz.Üstün dayanıklılık ve birçok desen seçenekleri ile kronotex dynamic modeli ihtiyaçlarınıza karşılık verebilir.
Kronotex mammut laminat parke modeli ise doğal ağaç görüntüsü ile göze çarpmaktadır.Çok yoğun trafikli işyerlerinde dahi kullanabileceğiniz bu model ekstra sert ve uzun panellere sahiptir.
Kronotex laminat parkeler Kronotex Amazone,Kronotex Basic,Kronotex Dynamic ve Kronotex Mammut modelleri ile her türlü mekanlarınızın ihtiyaçlarına ve kişisel tercihlerinize birçok desenleri ve renkleri ile cevap verebilecek özelliktedir.

Web sitemize hosgeldiniz
Facede paylas Twitterda paylas Googleda paylas Bu site BenimOkey Php Sistemleri İle Güçlendirilmiştir
';
Bu site Radyoimza.Com özel yönetim sistemi ile güçlendirilmiştir. Versiyon 3.86.Ferit Yengin Copyright © 2016 her hakkı saklıdır.
| Gizlilik Politikasi | | Hizmet Sartlari | | Yonetim Girişi |
Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte izlenir