0537 395 08 43
 

 
   Web sitemize hosgeldiniz
Vario Parke
Menu
p Ana Sayfa
p İletişim
p Hakkımızda
p Resimler
p CLASSEN Laminant Parke
p STEPCLİCK Laminant Parke Toros Çam
p SUNFLOOR Laminant Parke
p Kronotex Parke
p Kronopol Parke
p Kronoswiss Parke
p Vario Parke
p Moonloc Parke
p Kaindl Parke
p Egger Parke
p Çamsan Parke
p Floorpan Parke
p MASİF PARKELER
p LAMİNE PARKE
p adana parke ustası
p istanbul parkeci ustası
p Mersin Parkeci Ustası

Tarih

Site Sayaci
Ziyaretçi Sayısı
Toplam : 96912
Online : 1

Anket
Web sitemizi nasıl buldunuz?
Mükemmel
Çok güzel
İdare eder
Daha güzel olabilirdi
Sonuçlar
1 adet Diğer anketler

Vidyolar
Parke Nasıl Döşenir?
Parke Nasıl Döşen
Diğer vidyolar

Vario Parke

Modern teknolojiyi kullanarak Yıldız Entegre A.Ş bünyesinde yer alan Vario Laminat Parke, bu alanda dünyanın en yeni teknolojisi olan HOMAG ile en ince detayları bile gözden kaçırmayan robot teknolojisini bir arada kullanmaktadır. Teknolojinin kaliteye yansıması ile kusursuzluğu hedeflemektedir. Modern fabrikalarında teknolojinin son ürünlerini kullanarak en kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiş ve aynı zamanda son derece kolay kurulum gerektiren laminat parkeyi müşterilere sunmaktadır.
Vario kalitesiyle üretilen laminat parkeler, doğal ahşap renkleri ve desenlerini yansıtan laminat yüzey, çizilmelere ve darbelere karşı korumak amacıyla alüminyum oksit tozu içeren overlay ile korunmaktadır. Döşeme sonrası fazladan uygulama gerektirmeden kullanıma sunulan laminat parkeler ile zemin paklama sırasında ortaya çıkan kötü görüntülerden uzak laminat parkeyi en kaliteli şekilde üretmeyi hedeflemektedir. Ürünlerin nemden ve ısı değişiminden etkilenmemesi amacıyla clic sistem uygulaması ile dörtkenardan parafin ile kaplanmıştır. Ayrıca leke tutmayacak şekilde üretilen laminat parkeler, zahmetsizce uzun yıllar kullanma ömrü sağlamaktadır. Vario laminat parkeler güneş ışığından etkilenmez, zamanla renk değiştirmezler. Uzun yıllar ilk günkü kalitesi ve görünümünü korur. Evlerde günlük temizlik için kullanılan kimyasallara karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmeleri sağlanmıştır. Sağlık açısından önemli olan E1 standartlarına uygun olarak üretimleri gerçekleştirmektedir. Kısaca Vario Laminat Parkeler, aşınma sınıfı 31 olan yüksek yoğunlukta HDF plakalar 8 mm kalınlıkta üretilmekte olup, E1 standartlarına uygundur. Hijyenik, leke tutmaz, kolay temizlenir ve sigara ateşine dayanıklıdır. Her şeyden önce sektörde adından söz ettirmiş Vario kalitesiyle, en son teknoloji ile kusursuz olarak üretilen Laminat Parkeler müşterilerin isteklerine en doğru çözümleri oluşturmayı hedeflemiştir.
Müşterilerin laminat parke seçiminden kaliteye önem verdiklerini düşünürsek Vario ürünleri, tercihler arasında ilk sırada olması, markanın pazardaki önemini yansıtır. Bu kaliteyi yakalamak için kusursuz ürünü üretmeyi amaç edinen Vario, tesislerinde en son teknolojiyi kullanmaktadır. Vario kalitesindeki diğer ürünler Variodor MDF kapı, Variolam, Variosuntalam, Varioprofil MDF Profil ve VarioPanel Kapı Paneli firmanın yarattığı markalardır.

Web sitemize hosgeldiniz
Facede paylas Twitterda paylas Googleda paylas Bu site BenimOkey Php Sistemleri İle Güçlendirilmiştir
';
Bu site Radyoimza.Com özel yönetim sistemi ile güçlendirilmiştir. Versiyon 3.86.Ferit Yengin Copyright © 2016 her hakkı saklıdır.
| Gizlilik Politikasi | | Hizmet Sartlari | | Yonetim Girişi |
Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte izlenir